הינך נמצא כאן

Share page with AddThis

אודות זרעים גדרה Syngenta

זרעים גדרה הינה אחת מן החברות הוותיקות והמובילות בענף זרעי הירקות בארץ ובעולם המספקת ללקוחותיה זרעי ירקות איכותיים בעלי גנטיקה מתקדמת ועמידות לפגעים, חדשנות בפתרונות גידול לצד שירות ותמיכה מקצועיים, במטרה לספק למגדלים את המענה לצרכיהם ולצרכי השוק המשתנים, בין אם לשוק הייצוא או בין אם לשוק המקומי ולהגיע לתוצאות מירביות. החברה מהווה חלק מקבוצת Syngenta העולמית, אשר נחשבת למובילה בתחום הגנת הצומח ומוצריה כנגד מחלות, מזיקים ועשבים הם פרי מחקר ופיתוח מקורי ונחשבים לחדשניים ולמתקדמים ביותר בעולם והם נבחנים בקפידה במשך שנים על מנת לוודא שהם בטוחים, לאדם ולסביבה.

זרעים גדרה הוקמה בשנת 1952, כאשר אחת ממטרותיה העיקריות הייתה סיוע לפיתוח החקלאות בארץ ישראל על ידי ייצור זרעים משובחים. במרוצת השנים הצליחה החברה לצבור מוניטין כחברה מובילה בתחום החדשנות והאיכות בטיפוח, ייצור ושיווק זני מכלוא של ירקות אשר מספקים מענה לצרכי השוק הקיימים ולעיתים אף מייצרים דרישות שוק חדשות. זני המכלוא העיקריים המשווקים על ידי החברה הם פלפלים, עגבניות, אבטיחים וקישואיים.

הצלחותיה של החברה לאורך השנים ואופייה החדשני, הובילו לרכישתה בידי קבוצת Syngenta העולמית בשנת 2007. היותה חלק מחברה מובילה ויציבה, מאפשרת לזרעים גדרה למנף את בסיס הידע הרחב ואת יכולות המחקר והפיתוח המרשימות של Syngenta, על מנת לחזק את תיק המוצרים שלה ולפתח פתרונות חדשניים עבור המגדלים.

מעבר לזרעים איכותיים, החברה שמה לעצמה למטרה להיות מובילה גם בתחום השירות ולספק תמיכה וליווי מקצועי בשיתוף פעולה עם מגדלים מקומיים, במטרה לקדם ולהפיץ ידע אגרוטכני כאשר היא עושה זאת תוך ניהול הגידול באמצעות מעקב, טיפול בעקות שונות ובניית צמח בריא יותר, שנושא מסת יבול גבוה לאורך עונת הגידול. אחד הפרוייקטים המשמעותיים ביותר של זרעים גדרה, היה פרוייקט ליווי מגדלי פלפל בערבה בעונת הגידול 2012-2013, אשר הוביל לשיפור של כ-20% בתוצאות יבול פלפל הקנון באיכות ייצוא, במושבי הערבה.

זרעים גדרה רואה חשיבות גבוהה בכל אחת מהחוליות בשרשרת האספקה של התוצרת הטריה ופועלת רבות על מנת לייצר ערך מוסף לא רק עבור המגדלים, אלא גם עבור המשתלות, סיטונאים, קמעונאים והצרכנים הסופיים. כחברה מובילה, היא רואה לנגד עיניה כל אחד מן הגורמים הללו ולכן היא דואגת לספק מענה לצרכים שונים כגון יבול גבוה באיכות מעולה, חיי מדף ארוכים, רציפות באספקה, טעם משובח ושירות מקצועי. כל אלו מבטיחים את הביקוש הגבוה לתוצרת הן מצד הצרכנים והן מצד המשווקים. בנוסף, דואגת החברה לשמור על יחסים הדוקים עם לקוחותיה ועם שותפיה העסקיים, תוך כדי מתן מענה והתאמה לצרכיהם המשתנים.