הכרובית המיוחדת istem מועמדת לפרס החדשנות בתערוכת Fruit Logistica 2022

תערוכות וכנסים מקצועיים
Fruit Logistica 2022

סינג'נטה מועמדת לפרס החדשנות היוקרתי של תערוכת Fruit Logistica זו הפעם השנייה ברציפות בתולדות אירוע התעשייה הנחשב. עובדה זו מדגישה את היותנו חברה מובילה וחדשנית במגזרים שזוכים לביקוש גבוה, החל בעגבניות, דרך מלונים ופלפלים וכלה בתירס. הכרובית הייחודית מזן ‎Istem®‎ מועמדת לפרס, שנתיים לאחר שהעגבניה מזן ‎YOOM®קטפה את פרס הזהב. Istem הוא זן בעל תנובה גבוהה ואהוב על הלקוחות כי אפשר לאוכלו במלואו, על התפרחת המתוקה והאגוזית שמעל לגבעולים העדינים. פרחי הכרובית ניתנים להכנה מהירה וזמינים לאכילה טריים  או לבשלם, לאפותם, לקלותם על האש, לאדותם ואף להקפיצם. מדובר גם בבחירה בריאה - המוצר עתיר סיבים ועשיר בוויטמין C, שתורם לבריאות המערכת החיסונית.

זן ה-Istem הושק בשוק הבריטי בשנת 2021 וכבר זכה  ב-3 הכוכבים של פרס ה-Superior Taste של מכון הטעם והאיכות הבינלאומי בבריסל.

כדי להגיע למוצרים הטובים ביותר נדרשים התמדה וחזון

כאשר שניים מחברי הצוות של סינג'נטה זיהו את פרחוני הכרובית, הם ידעו שזהו השער לעתיד. זה קרה בשנת 2012, אך נדרשה להם כברת דרך ארוכה עד שהצליחו להפוך את המוצר לבר שיווק. הגידול, הניסוי ומבחני הטעם של זן ה-Istem  הצריכו נחישות וחזון. בשנת 2020 הרחיבה סינג'נטה  את השותפות שלה עם חברת Barfoots הבריטית, שמגדלת, קוטפת ואורזת את הירקות באופן ידני, תחת המותג המשותף ‎ Istem - CauliShootsTM‎.

"ה-Istem  הוא דוגמה מושלמת, שממחישה את סדרי העדיפויות שלנו בסינג'נטה. אנו מציבים את המגדלים ואת הקיימות במוקד כל הפעילויות שלנו. יש לנו היכולת להשתמש בפתרונות אגרונומיים מהירים ומבוססי-מדע ליצירת יבולים בני-קיימא, תוך חיזוי מדויק של העדפות הצרכנים ומגמות השוק. ה-Istem מגלם את כל היכולות הללו. לא רק שהוא מאפשר לצמצם את בזבוז המזון, הוא גם מספק לצרכנים בחירה טעימה להפליא, בריאה ונוחה", אומר לופטי באני, מנהל פרויקט Istem באירופה.

ל-Istem צפוי עתיד מזהיר. בשנת 2022 מתוכננים ניסויים רחבי היקף באירופה, אפריקה, המזרח התיכון, צפון אמריקה ואוסטרל-אסיה, כהכנה להשקה הקרובה של המוצר בשווקים חדשים.

play_circle
New shape, better taste, less food waste - iStem™ cauliflower

טעימה מן העתיד ב-Fruit Logistica

סינג'נטה מציעה מגוון רחב של זנים חדשניים, שבזכותם היא ממשיכה להחזיק בעמדת הובלה בשוק. ב-Fruit Logistica ניתן יהיה לחזות בשלל חידושים מלהיבים נוספים. מאחורי כל ירק אפשר לזהות את הסיפור הייחודי של הדרך שבה צוותי סינג'נטה נותנים מענה לצורך העולמי בפירות וירקות בריאים ומזינים אשר מסייע לחקלאים לשמור על רווחיות ולהתמודד עם שינויי האקלים.

כאשר נאלצו המגדלים להתמודד עם הנזקים ההרסניים של נגיף ה-‎Tomato Brown Rugose Fruit Virus (ToBRFV) החדש, האיצה סינג'נטה את המחקר שלה כדי שתוכל לתת מענה לאיום. המהירות והדיוק של צוותי החברה אפשרו לספק למגדלים זנים עמידים במחלה, כמו ה-Lansor. הזן העמיד מאפשר לחקלאים למקסם את התוצרת הראויה לשיווק, גם בנוכחות נגיף ה-ToBRFV. סינג'נטה אף פיתחה זני תרד שעמידים בפני מחלת העלים - סטמפיליום.

סינג'נטה מתאימה את עצמה להעדפות הצרכנים, שמעוניינים בירקות טעימים, שנראים טוב וגורמים לתחושה טובה, ואשר מתאימים לסגנון חייהם. המלון האישי שלנו מזן Piel de Sapo מתאים למשפחות קטנות או לבודדים. הפלפל המתוק נטול הזרעים מזן ‎Angello®‎ הוא חטיף מזין במיוחד בנסיעות, והחסה המסולסלת מתאימה במיוחד ללחמניה ועמידה במגע עם מזון חם. את אלו וזנים רבים נוספים תוכלו לראות ב-Fruit Logistica, אולם 1.2, ביתן D16, בין ה-5-7 באפריל 2022.

למידע נוסף אודות התערוכה, היכנסו לאתר הרשמי בכתובת: https://www.fruitlogistica.com/en/

אודות Syngenta Vegetable Seeds: "סינג'נטה הגנת הצומח" ו-"סינג'נטה זרעים" הן חלק מקבוצת סינג'נטה העולמית, אחת מן החברות המובילות בעולם בתחום החקלאות. אנו שואפים לעזור להאכיל את העולם בבטחה, תוך שמירה על כדור הארץ. אנו שואפים לשפר את הקיימות, האיכות והבטיחות בחקלאות באמצעות מחקר מדעי ברמה עולמית ופתרונות גידול חדשניים. הטכנולוגיות שלנו מאפשרות למליוני מגדלים ברחבי העולם להשתמש במשאבים המוגבלים העומדים לרשותם, באופן מייטבי.

תוכן הודעה זו הוא למטרות מידע בלבד. אין בהודעה זו בבחינת הצעה למכירה או להנפקה, או שידול להצעה לרכישת ניירות ערך או אינטרסים אחרים, ואין לראות בה ככזו.