מאות זנים חדשים בתערוכת Fields of Innovation

תערוכות וכנסים מקצועיים
FOI21_banner2
  • תערוכת Fields of Innovation (שדות החדשנות) של סינג'נטה תתקיים בשטח, באתר החדש של סינג'נטה בהולנד, בין התאריכים 28 בספטמבר עד 1 באוקטובר, 2021

  • כמו כן, גם השנה נעלה מחדש את הפלטפורמה הוירטואלית, שהוצגה לראשונה בשנת 2020, ונציג באמצעותה זנים חדשים ומלהיבים

  • תערוכה היברידית המעניקה למגדלי הירקות ולכל שרשרת הערך העולמית הזדמנות לגלות את זני זרעי הירקות של סינג'נטה במימד הפיזי או הוירטואלי

איינקהוזן, הולנד, 2 באוגוסט, 2021 – חטיבת זרעי הירקות בסינג'נטה הודיעה היום כי תערוכת Fields of Innovation (שדות החדשנות) הפופולרית בכל רחבי העולם, תתקיים השנה בהולנד, בין התאריכים 28 בספטמבר ועד 1 באוקטובר, 2021. השנה, מציעה התערוכה למשתתפים הזדמנות לבקר באופן אישי או וירטואלי, תוך שימוש בטכנולוגיות מובילות כדי לחוות את המצויינות של סינג'נטה בתחום זרעי הירקות.

בכל יום, שואפת סינג'נטה להבטיח כי למגדלים תהיה גישה לזרעים האיכותיים ביותר, שיעזרו להאכיל את העולם. מגדלים גדולים כקטנים מתמודדים עם אתגרים הולכים וגוברים, הנגרמים בשל השינויים הסביבתיים - תנודתיות האקלים, דלדול משאבי הקרקע, ואובדן המגוון הביולוגי. בנוסף, עליהם לנהל את השינויים בציפיות הצרכנים ובתפישות באשר לטכנולוגיה החקלאית.

תערוכת שדות החדשנות תספק הצצה למאמצינו לספק פתרונות, שיעזרו למגדלים להתגבר על אתגרים אלה.

טכנולוגיה בת קיימא מתייחסת לחידושים שנועדו להפחית את תרומת החקלאות לשינויי האקלים, הפחתת ההשפעה של שינויי האקלים על אספקת המזון העולמית ומתן הכלים הנחוצים למגדלים כדי שיוכלו לנהל את אדמותיהם באופן בר קיימא.

הזנים של סינג'נטה, שיוצגו באירוע שדות החדשנות, נבחרו במיוחד כדי לסייע בקידום צמיחה עסקית בת קיימא עבור המגדלים וכל שרשרת הערך. לכבוד העצרת הכללית של האו"ם, שמייעדת את שנת 2021 להיות "שנת הפירות והירקות הבינלאומית", אנו מציגים השנה יותר גידולים מאי פעם. כרוב לבן, כרוב אדום, כרוב סבוי, הכרוב החרוטי החדש שלנו, כרובית, ברוקולי, כרוב ניצנים, חסה אייסברג, עלי בייבי, חסה ערבית, תרד, שעועית, אפונה, תירס מתוק, בצל ועוד.

התערוכה השנה תכלול חוויה בלעדית למוזמנים בלבד, שיוכלו לקיים ביקור אישי (פיזי) בשטח, וכך נבטיח סביבה בטוחה לכל המשתתפים. מגדלים מכל העולם, שיקבלו הזמנות לתערוכה, יוכלו לזכות בביקור מותאם אישית, שידגיש למענם חידושים המתאימים לצרכיהם, כגון זני כרוב לאפריקה או בצל לצפון אירופה.


התערוכה פתוחה לכולם באופן וירטואלי ותעניק למבקרים הזדמנות לחוות את הגידולים והזנים של סינג'נטה כחווייה דיגיטלית. במהלך הסיור הוירטואלי במתחם, יוכלו המבקרים להפנות שאלות באמצעות צ'אט חי לאחד ממומחי השטח הזמינים עבורם וליצור ספר-שדה אישי משלהם, הכולל רק את אותם זנים שמעניינים אותם.

ההרשמה מתבצעת במהירות ובקלות בכתובת: https://fieldsofinnovation.online.

מומחי השטח של סינג'נטה מרחבי העולם יהיו זמינים לאורך כל אותו שבוע, כדי להדריך את המבקרים במהלך ביקורם בתערוכת "שדות החדשנות", בין שפיזית או וירטואלית! 


אודות סינג'נטה

סינג'נטה הגנת הצומח וסינג'נטה זרעים הן חלק מקבוצת סינג'נטה העולמית, אחת מהחברות המובילות בעולם בתחום החקלאות. אנו שואפים לעזור להאכיל את העולם בבטחה, תוך שמירה על כדור הארץ. אנו שואפים לשפר את הקיימות, האיכות והבטיחות בחקלאות באמצעות מחקר מדעי ברמה עולמית ופתרונות גידול חדשניים. הטכנולוגיות שלנו מאפשרות למליוני מגדלים ברחבי העולם להשתמש במשאבים המוגבלים העומדים לרשותם, באופן מייטבי. למידע נוסף, בקרו ב www.syngentavegetables.com,  ועקבו אחרינו בפייסבוק ב www.facebook.com/fieldsofinnovation

תוכן הודעה זו הוא למטרות מידע בלבד. אין בהודעה זו בבחינת הצעה למכירה או להנפקה, או שידול להצעה לרכישת ניירות ערך או אינטרסים אחרים, ואין לראות בה ככזו.

למידע מקיף נוסף: 

Brigitte van der Steen

 E: brigitte.van_der_steen@syngenta.com