תערוכת Fields of Innovation מציגה גידולים, טכנולוגיות והזדמנויות חדשות עבור מגדלי הירקות

תערוכות וכנסים מקצועיים
Fields on innovation 2022 invite 1

איינקהאוזן, הולנד, אוגוסט 2022 - נפתחה ההרשמה לתערוכת Fields of Innovation (שדות החדשנות) 2022, שתיערך בתאריכים 29-27 בספטמבר ב-Grotebroek, הולנד. המגדלים הבינלאומיים של סינג'נטה, מומחי המוצר וצוותי המכירות והשיווק שלנו מחכים לקבל את פני המבקרים. ביקורים אלו עוזרים למגדלים לבחור את הזנים הטובים ביותר על בסיס פתרונות אגרונומיים המסייעים להם להתגבר על אתגרים הקשורים למזיקים, מחלות ובריאות הקרקע, כדי שהמגדלים יוכלו להמשיך ולהאכיל את אוכלוסיית העולם הגדלה והולכת.

היו גם אתם בצומת ההשפעה על התעשייה ועל חדשנות המוצרים. בואו לראות עשרות זנים של גידולים רבים ושונים, כדי לגלות מה יוכל לעשות את ההבדל עבורכם. תוכלו למצוא בתצוגה:

 • כרוב עמיד בחום ותנאי עקה, וכרוב מחודד
 • כרוב סבוי מחודד - הראשון מסוגו של סינג'נטה
 • בצל עמיד לטחב
 • כרובית בעלת חיי מדף ארוכים מאוד
 • זני קישוא מצויינים
 • זני בייבי חסה עם חיי מדף ארוכים במיוחד
 • פיתוחים של שעועית ירוקה
 • הכלאות תירס מתוק, טעים וצבעוני
 • זני תרד עמידים בפני סטמפיליום וכשותית הריחן
 • כרובית ה-iStem עטורת הפרסים
   

קבלו הצצה אל נבכי המחקר והפיתוח של סינג'נטה

כל חדשנות מוצלחת חייבת להתחיל היכנשהו, והשנה אנו גאים להציג בתערוכת Fields of Innovation את מרכז הטכנולוגיה המו"פ שלנו. התחקו אחר המומחים והמדענים שלנו כדי ללמוד כיצד משתמשת סינג'נטה בחומרים ביולוגיים, בטכנולוגיית חיישנים בשדה, וכיצד היא משלבת תכונות רצויות בזנים מודרניים באמצעות הכלאות עם זני הורים.

בסיור הביולוגי שלכם תוכלו ללמוד כיצד אורגניזמים זעירים אלו מצויים בכל מקום בעולם, עם מיליוני מינים שונים. כעת, הודות למחקר מעמיק, הם משמשים בחקלאות לכל דבר, החל באופטימיזציה של חומרים מזינים ועד לטיפול במזיקים.

סינג'נטה תציג את EDAPHLOG - חיישן החרקים בקרקע ואת חיישן המגוון הביולוגי כדי להדגים את בריאות הקרקע ואת המגוון הכולל של המערכות האקולוגיות שניתן למצוא בשדה. הקרקע היא הבסיס למערכת המזון ו-95% מאספקת המזון העולמית גדלה בה. עכשיו הוא הזמן להגן על המשאב המתדלדל הזה כדי שגם לדורות הבאים תהא גישה בטוחה למזון. גלו כיצד ניתן להשתמש במידע זה כדי לקבל החלטות תפעוליות מושכלות יותר.

ולבסוף, קבלו תשובות לשאלותיכם לגבי האופן שבו התקדמות גנטית מתבצעת באמצעות רבייה. כל שנה בוחנים המגדלים שלנו מיליוני אפשרויות שונות לפיתוח זנים חדשים, כדי למצוא רק את התכונות הטובות ביותר, שאותן יעבירו הלאה. למן הרגע שבו מתגלות תכונות קריטיות אלו, הן משולבות בזנים המודרניים של ימינו. יכולות הגידול המתקדמות של סינג'נטה פירושן שלמגדלים יש גישה למוצרים ולפתרונות טובים יותר, מהר יותר, עם הבנה טובה מאי פעם של הצמחים.

אנו מזמינים אתכם לבקר בתערוכה באופן אישי, לשאול שאלות, ויחד נוכל לגלות דרכים לשפר את הגידולים ולתמוך בפעילות שלכם. הירשמו עוד היום - זה בחינם!

אם אין ביכולתכם לבקר פיזית בתערוכה, נשמח להציע לכם חוויה וירטואלית שעדיין תקדם את העברת הידע ממומחי הירקות שלנו - אליכם. בקרו ב - SyngentaVegetables.com לקבלת עדכונים ומידע מאחורי הקלעים מהשטח.

צפו בסרטון סיכום תערוכת Fields of Innovation מהשנה שעברה

 

Fields of Innovation 2021 תערוכת

אודות זרעי הירקות של סינג'נטה: סינ'נטה הגנת יבולים וסינג'נטה זרעים הן חלק מקבוצת סינג'נטה, אחת מחברות החקלאות המובילות בעולם. אנו שואפים לעזור להאכיל את העולם בבטחה, תוך שמירה על כדור הארץ. אנו שואפים לשפר את הקיימות, האיכות והבטיחות של החקלאות, באמצעות מדע ברמה בינלאומית ופתרונות יבול חדשניים. הטכנולוגיות שלנו מאפשרות למליוני מגדלים ברחבי העולם להשתמש במשאבים המוגבלים העומדים לרשותם, באופן מייטבי.

תוכן הודעה זו הינו למטרות מידע בלבד. אין בהודעה זו בבחינת הצעה למכירה או להנפקה, או שידול להצעה לרכישת ניירות ערך או אינטרסים אחרים, ואין לראות בה ככזו.

 

Fields on innovation 2022 invite 3