זרעים גדרה באגרו משוב 2017

תערוכות וכנסים מקצועיים

בחודש יוני האחרון התקיימה בתל אביב תערוכת פרש אגרו משוב העוסקת בשיווק תוצרת טרייה ואשר מפגישה בין מגדלי תוצרת חקלאית טרייה לבין קניינים, סיטונאים ומשווקים מהארץ ומחו"ל.

בין מציגי התערוכה ניתן היה למצוא את חברות הזרעים המקומיות, משווקים, רשתות השיווק, חברות תוצרת ועוד המהווים חלק משרשרת הערך בשוק התוצרת החקלאית הטרייה.

לאלפי המבקרים אשר פקדו את התערוכה ניתנה ההזדמנות להינות מחידושים בזני ירקות ופירות, ללמוד על מגמות והזדמנויות חדשות בשיווק תוצרת טרייה, להתרשם מפיתוחים טכנולוגיים הקשורים בחקלאות ולהיפגש עם אנשי החברות המובילות בשוק.

זרעים גדרה – סינג'נטה הינה משתתפת קבועה בתערוכה זו המתרחשת פעם בשנה ורואה בה פלטפורמה מתאימה לקידום מוצריה והערך המוסף שלהם עבור כל אחד משרשרת הערך

הביתן של זרעים גדרה – סינג'נטה עוצב באווירת אירוח ומינגלינג אשר איפשר ללקוחות החברה שהגיעו לתערוכה לפגוש את צוות השיווק שנכח בתערוכה ולקבל מידע על הפעילות הרחבה של החברה בשוק הירקות, לשמוע על זנים חדשים שנמצאים בפיתוח ולהתרשם מתצוגת פרי עשירה שהוצגה בביתן שכללה מגוון זנים חדשים כגון עגבניות אקירה, נבולה, דמה ושלהבת לצד זן פלפל חדש אביבי עמיד לנמטודות בשם יזיר.

עוד בתצוגת הפרי, התרשמו אורחי הביתן מזני עגבניות אשכול איכותיים, עגבניות סטנדרט גדולות, זני קישוא, תירס, כרוב ואבטיח ואף זכו לטעום חלק מהמוצרים.

בנוסף, נהנו אורחי הביתן מחווית מציאות מדומה של 360 מעלות. בחוויה זו בחרנו להתמקד בשני גידולים ספציפיים אשר מובילים כיום את השוק והם עגבניית איקראם תחת המסר "אדומה ומוצקה כל השנה" ואבטיח פאסיניישן תחת המסר " אף מקרר לא מושלם בלעדיו". כל מי שהתנסה בחוויה, נכנס לעולם שכולו עגבניה ואבטיח, על ידי כך שהפקנו סרטון קצר לכל אחד מהזנים בשילוב מוזיקה ייחודית שהופקה במיוחד ואלו כאמור הועברו ב- 360 מעלות. התגובות היו נלהבות וחוויה זו היתה האטרקציה של התערוכה אשר משכה אליה מבקרים רבים דבר שהגביר את הבולטות שלנו בתערוכה ואשר המחיש את היכולות הגבוהות שלנו בייצירתיות, בייחודיות ובחדשנות אל מול שאר המציגים.

בסרטון המצורף ניתן לקבל טעימה מהחוויה של עגבניית האיקראם ומהפעילות שלנו בביתן בזמן התערוכה.

הפקת VR וצילום: גיא ועקנין  |  רקדנית: חן בשן  |  כריאוגרפיה: Studio V  |  מוסיקה מקורית: צפריר יפרח

לסיכום, התערוכה היוותה נקודת מפגש חשובה של החברה אל מול לקוחותיה ובעלי עניין נוספים ובהחלט תרמה להמשך מיצוב זרעים גדרה – סינג'נטה כחברה מובילה בתחומה אשר מספקת מוצרים איכותיים, לצד שירות ותמיכה מקצועיים. 

20170627_121528-min.jpg
20170627_101717-min.jpg
20170628_135555-min.jpg
20170628_085652-min.jpg
img_1416-min.jpg
20170627_121558-min.jpg
img_1420-min.jpg