הינך נמצא כאן

Share page with AddThis

זרעים גדרה בתערוכת Fresh אגרו משוב 2018

תערוכות וכנסים
26.06.2018
מרכז הארץ
agromashov18_6

בחודש יוני האחרון התקיימה בגני התערוכה בתל אביב תערוכת פרש אגרו משוב העוסקת בשיווק תוצרת טרייה. התערוכה מפגישה מדי שנה בין מגדלי תוצרת חקלאית טרייה לבין קניינים, סיטונאים ומשווקים מהארץ ומחו"ל. בין מציגי התערוכה השנה ניתן היה למצוא את חברות הזרעים המקומיות, משווקים, רשתות השיווק, חברות תוצרת ועוד המהווים חלק משרשרת הערך בשוק התוצרת החקלאית הטרייה. למבקרים אשר פקדו את התערוכה ניתנה ההזדמנות להינות מחידושים בזני ירקות ופירות, ללמוד על מגמות והזדמנויות חדשות בשיווק תוצרת טרייה, להתרשם מפיתוחים טכנולוגיים הקשורים בחקלאות ולהיפגש עם אנשי החברות המובילות בשוק.

השנה הצגנו למבקרים מגוון רחב של טעמים חדשים בשלל גידולים מבית זרעים גדרה-סינג'נטה. עגבניות צ'רי טעמים, גדלים וצבעים חדשים. כרובית סגולה יפיפייה, אבטיחים ללא גרעינים בגדלי מיני ומידי ועוד חידושים מסקרנים. שמחנו להשתתף בתערוכה החשובה הזו ואנו מברכים ומודים לכל מי שהגיע והתארח בביתן שלנו. מוזמנים לצפות בתמונות נבחרות.

כל המידע המופיע בפרסום זה אינו מהווה ייעוץ כלשהו ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי. תנאים ונסיבות בשטחי הגידול משפיעים במידה רבה על התוצאות הסופיות של הגידול. לפיכך, זרעים גדרה לא תישא בכל אחריות לתוצאות הגידול. התמונות בפרסום זה הינן להמחשה בלבד. ט.ל.ח. כל הזכויות שמורות לזרעים גדרה בע"מ 2022 ©