הינך נמצא כאן

Share page with AddThis

כנס סיכום עונה למגדלי פלפל בערבה 2017

תערוכות וכנסים
18.05.2017
ערבה

בחודש מאי האחרון קיימה זרעים גדרה – סינג'נטה את הכנס המסורתי אשר מסכם את העונה שחלפה בתחום הפלפל, תוך התייחסות לתוצאות זני הפלפל המובילים והאיכותיים של החברה.

הכנס התקיים במושב צופר, אליו הגיעו מעל 70 מגדלי פלפל מכל אזור הערבה.

את האירוע פתח ירון יוסף מנהל המכירות של איזור מזרח ישראל אשר הדגיש את העובדה כי על אף השינויים שעוברת החברה, צוות השיווק של זרעים גדרה – סינג'נטה ימשיך ללוות את המגדלים בשטח ולספק שירות מקצועי, ע"י העמקת הידע וההיכרות עם זני החברה והתאמתם האופטימלית לצרכיהם ולצרכי השוק המשתנים.

חלקו השני של המפגש הועבר ע"י אלי יהושוע אגרונום בכיר של החברה, המתמחה בגידול פלפל בישראל, אשר הציג את מגוון זני הפלפל המובילים של החברה, ביצועיהם בעונה הנוכחית והערך המוסף שהם מעניקים לחקלאים. סל המוצרים כלל את  נועם – פלפל בלוקי אדום וגדול המאופיין ביבול גבוה ופרי איכותי המתאים לייצוא לארה"ב, בוטארוס  - אף הוא זן אדום בעל עוצמת צימוח חזקה, כיסוי עלוותי טוב ופרי גדול. בהמשך הציג אלי את הזן יהב - המתאים גם לגידול במנהרות, בעל פרי אחיד בגודל ובצורתו והזן השקול אופק – המצטיין באיכויות פרי הן מבחינת צורתו וגודלו והן מבחינת השתמרותו לאחר הקטיף. לבסוף הוצגו הזנים שיר – פלפל צהוב בעל צמח ויגורי עם גל שלישי מובהק בכמות הפירות וכמו כן הזן החדש, אף הוא פלפל אדום, הכוכב העולה שנקרא מרכבה – זן מצויין עם אחידות גבוהה בגודל ובצורה, עם דופן פרי עבה וכמובן עם יבול גבוה.

בהמשך, קיבלו המגדלים הרצאה בתחום חומרי הדברה מומלצים של סינג'נטה מפיו של יורם כחלון, מנהל תחום הגנת הצומח של סינג'נטה בישראל וכן סקירה על מגמות עתידיות בתחום ההדברה.

לסיום, נהנו האורחים מארוחת צהריים מפנקת ומשי צנוע מתנת זרעים גדרה-סינ'נטה.

כחברה המובילה את שוק הפלפל בארץ, תמשיך זרעים גדרה–סינג'נטה לספק גנטיקה איכותית, לצד שירות ותמיכה מקצועיים במטרה לספק למגדלים את המענה לצרכיהם לצרכי השוק המשתנים, בין אם לשוק הייצוא או בין אם לשוק המקומי ולהגיע לתוצאות מירביות.

 

כל המידע המופיע בפרסום זה אינו מהווה ייעוץ כלשהו ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי. תנאים ונסיבות בשטחי הגידול משפיעים במידה רבה על התוצאות הסופיות של הגידול. לפיכך, זרעים גדרה לא תישא בכל אחריות לתוצאות הגידול. התמונות בפרסום זה הינן להמחשה בלבד. ט.ל.ח. כל הזכויות שמורות לזרעים גדרה בע"מ 2022 ©