הינך נמצא כאן

Share page with AddThis

יום פתוח פלפל ראשון בערבה נערך בפארן (המגדלים: עודד בארי וערן פורת)

יום פתוח
20.11.2017
פארן

ב-20.11 קיימנו יום פתוח פלפל בערבה. השנה החלטנו לערוך מספר ימים פתוחים בכל אחד מהיישובים הגדולים בערבה, כאשר בכל יום יוצגו מספר זנים ולמגדלים תינתן האפשרות לצפות במופע הזן ולשאול שאלות על אופן הגידול והתאמת הזן לצרכיהם. התחלנו בפארן ובחודשיים הקרובים נמשיך לטפס צפונה ליישובים הגדולים.

ביום תצוגת הזנים הראשון נחשפו מגדלים רבים לראשונה לזן המרכבה. זן מדהים שבימים אלו מושק בישראל. למרכבה פרי גדול ואחיד בעל דופן עבה ומשקל פרי ממוצע גבוה. הוא מצטיין בהשתמרות הפרי על הצמח לאחר קטיף ובעל כיסוי עלוותי טוב. לזן עמידויות ל-TSWV ו-L4 והוא מתאים לשתילות מוקדמות בבתי רשת וחממות.

זן נוסף שהוצג הוא הבוטארוס. פלפל בלוקי מוארך בעל משקל פרי ממוצג של 225 גרם המתאים לשתילות לאורך כל העונה. הסוטארוס בעל חנטות חום טובות ומאופיין בצימוח ויגורי הניתן לשליטה ואיזון. בעל עמידות ל-TSWV ו-L3.

 

צפו בתמונות ובסרטון המיוחד שהכנו ביום הפתוח שלנו

 

למידע נוסף על זני הפלפל הבלוקי שלנו היכנסו לכאן

כל המידע המופיע בפרסום זה אינו מהווה ייעוץ כלשהו ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי. תנאים ונסיבות בשטחי הגידול משפיעים במידה רבה על התוצאות הסופיות של הגידול. לפיכך, זרעים גדרה לא תישא בכל אחריות לתוצאות הגידול. התמונות בפרסום זה הינן להמחשה בלבד. ט.ל.ח. כל הזכויות שמורות לזרעים גדרה בע"מ 2022 ©