הינך נמצא כאן

Share page with AddThis

זני עגבניות חדשים ופלפל עמיד לנמטודות הוצגו ביום פתוח בבשור

יום פתוח
07.03.2017
הבשור

אקירה, דמה, נבולה, שלהבת - אלו רק חלק מן הזנים החדשים שבחרנו לחשוף בפני המבקרים ביום פתוח שנערך במו"פ דרום. בשנים האחרונות עמלנו רבות על הרחבת תמהיל זני העגבניות המיוחדות שלנו ולאחר שורת ניסיונות מקיפה ויסודית השקנו ארבעה זנים חדשים.

האקירה - עגבניית מיני פלאם בעלת צבע אדום עז והמשכיות צימוח טובה הניתנת לקטיפה כאשכול וכבודדת, הדמה - עגבניית צ'רי אשכול המאופיינת בבכירות ואשכול אחיד ומסודר. נבולה - עגבניית טעם עגולה בעלת מדד בריקס 8 והשתמרות פרי טובה על הצמח והשלהבת - עגבניית פלאם קוקטייל בעלת צורה ייחודית, עם סבילות לסידוקים וחיי מדף ארוכים. כל אלה הם רק חלק מהערכים המוספים שמביאים הזנים המיוחדים הללו לחממות המגדלים. בנוסף, הושק זן פלפל בלוקי אדום אביבי בשם "יזיר" - זן בכיר בעל חנטות חום טובות ובעל עמידות לנמטודות.

כל המידע המופיע בפרסום זה אינו מהווה ייעוץ כלשהו ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי. תנאים ונסיבות בשטחי הגידול משפיעים במידה רבה על התוצאות הסופיות של הגידול. לפיכך, זרעים גדרה לא תישא בכל אחריות לתוצאות הגידול. התמונות בפרסום זה הינן להמחשה בלבד. ט.ל.ח. כל הזכויות שמורות לזרעים גדרה בע"מ 2022 ©