גדול יותר, מרהיב יותר - תצוגת זני השטח הפתוח חוזרת

ימים פתוחים

באפריל 2021 הפקנו לראשונה אירוע שטח גדול ומיוחד שלא נראה כמוהו בישראל. תצוגת זני שטח פתוח צבעונית ומגוונת שמשכה אליה מגדלים ומשווקים רבים. השנה התצוגה צפויה להתקיים ב-12 במאי בשטחים החקלאיים של מושב חצב, בסמוך לבית הספר החקלאי "כנות". בתצוגה נציג לצד הזנים המסחריים המובילים של החברה, זנים חדשים ומעניינים במיוחד שיספקו למגדלים ולשוק ערך בדמות חיי מדף, צבע, גידול נוח יותר ועמידויות לוירוסים ומזיקים. 

תצוגת זני שטח פתוח מספקת הצצה על מגוון הגידולים הרחב בו פועלת כיום זרעים גדרה-סינג'נטה. בשנה שעברה, הצגנו פורטפוליו רחב של זני כרוב, כרובית, ברוקולי, קישוא וחסה. האירוע נחל הצלחה גדולה והגיעו מכל רחבי הארץ מגדלים חשובים וטובים שהתרשמו מהפורטפוליו הייחודי שזרעים גדרה-סינג'נטה מספקת לחקלאי הירקות בישראל. אירוע תצוגה בסדר גודל שכזה לא נראה עד כה בישראל וההצלחה הגדולה העלתה את הרצון להפוך את התצוגה למסורת שנתית. 

להתרשם ממהמגוון הרחב והגנטיקה שמאחוריו

מתוך מטרה להציג לחקלאים ולמגדלים את הפיתוחים החדשים והאיכות הגנטית, התחלנו לתכנן את התצוגה של שנת 2022 כבר בתום התצוגה בשנת 2021. בחרנו בשטח תצוגה חדש, גדול  ונגיש כדי שכולם יוכלו להגיעו להתרשם ממגוון הזנים הרחב, שאף שגדל משמעותית מהשנה שעברה. השנה, נציג 27 זנים הנפרסים על פני שבעה גידולים: כרוב, כרובית, חסה, ברוקולי, קולורבי, קישוא ואבטיח. בנוסף, המבקרים השנה יוכלו לצפות בכל זן בארבעה משתלים שונים, בהפרש של כשבוע בין כל משתל. זאת במטרה לאפשר למגדלים הבוחנים את הזן לראות את ההתנהגות וההתפתחות של כל זן בתאריכי שתילה שונים בתקופה זו.

מלבד הזנים המסחריים המובילים והמוכרים, דוגמת כרוב ה"פרוקטור סמס" או כרובית ה"ספייס סטאר גולד" שלנו, השנה נציג זנים מעניינים במיוחד שיכולים למשוך את תשומת לב המגדלים והמשווקים. בין היתר נציג את הכרוביות הצבעוניות, כולל כרובית מזן "גרין סטורם" בצבע הירוק וזני הכרוביות הסגולות "גרפיטי" ו"דארק ויידר". נציג גם את זני הכרוב הסגול "ריבה" ו"ריבול". זנים מצויינים שצבעם אטרקטיבי במיוחד על המדף. השנה יוצג גם לראשונה זן קולורבי בשם "פונדה" ושני זני קישוא קייציים חדשים ומבטיחים CA-11514 ו-CA-10422 המספקים צבע יוצא דופן ואטרקטיבי לצד חיי מדף ארוכים וטובים. 

ליווי צמוד וקפדני כמענה לצרכי המגדלים

המופע העוצמתי של שדה רחב ומגוון כל כך של זנים איכותיים וטובים הוא תוצאה של תכנון, גידול קפדני וכמובן, פורטפוליו מוצרים רחב של חברת זרעים גדרה-סינג'נטה. במטרה להציג בצורה הטובה ביותר את היכולות של הזניםואת המענה שאנו נותנים למגדלי הירקות בישראל, עבדנו באופן קפדני במהלך חצי השנה האחרונה.

במהלך ששת החודשים האחרונים, נערכו על ידי אגרונום מטעם החברה ביקורים וטיפולים שוטפים יומיומיים בשדה, יד ביד עם המגדל. התהליכים הקפדניים הם חלק בלתי נפרד מהאופי והשירות אותו מספקת החברה כמענה לצרכי המגדלים לאורך כל השנה.

בואו לפגוש אותנו ולהתרשם

התצוגה  השנה צפויה להתקיים ב-12 במאי בשטחים החקלאיים של מושב חצב, בסמוך לכפר הנוער החקלאי, בכנות. אם אתם מגדלים, אנשי שיווק והפצה, אנשים מטעם חברות הקמעונאות, אנשי המשתלות וכן חברות תשומות חקלאיות, נשמח לראותכם בקרב אורחינו. אם כבר ביקרתם אותנו בשנה שעברה ורוצים ליהנות מתצוגה מרשימה הרבה יותר, או שפספסתם את התצוגה- אתם לא רוצים להפסיד את הזדמנות הזו. נתראה בשדה.