הינך נמצא כאן

Share page with AddThis

סיכום עונת הפלפל 17/18 של אזור הערבה הדרומית נערך בפארן

סיכום עונה
15.05.2018
פארן
PepSum_faran_150518_11

שנה חלפה ושוב הגיע העת לסכם את עונת הפלפל שהייתה לנו. אירחנו את מגדלי הערבה הדרומית למפגש ערב מקצועי כדי לסכם את ממצאי העונה.

לאחר קבלת הפנים הנעימה, התיישבנו להציג את הממצאים שנאספו לאורך כל העונה על ידי האגרונומים של זרעים גדרה סינג'נטה המלווים את המגדלים לאורך כל עונת הגידול. גיא רייב, מנכ"ל החברה, נשא דברי פתיחה ודיבר על מאמצי החברה לסייע למגדלים בכל שלבי הגידול והשיווק. לאחריו עלה לשאת דברים אלי יהושוע, האגרונום המומחה של זרים גדרה לתחום הפלפל והציג תובנות והמלצות אגרוטכניות לעונה הקרובה על בסיס סקירה אקלימית ושיווקית. עידית פרץ, אחראית על הניסיונות והתאמת זני הפלפל החדשים בחברה, הרחיבה על מאמצי החברה להתאים זנים עם עמידויות חדשות ואיכויות התואמות את הצרכים השיווקיים מגדלי הערבה. ארי קון, מנהל מוצר פלפל של חברת סינג'נטה במזרח-אירופה, הציג את הפיתוחים והמאמצים של חברת סינג'נטה בשוק הישראלי בתחום הפלפל ואת מוצר הפלפל בראייה גלובאלית. סגר את הערב, אביחי חזן, אגרונום המוביל יחד עם ד"ר איתי מיארה את החברה הטכנולוגית Grofit, שבשיתוף עם חברת זרעים גדרה מקדמים את נושא הערבה החכמה שבליבו בקרה וקבלת החלטות מבוססות על מידע שנאסף ע"י טנסיומטרים הממוקמים בחלקת המגדל. המגדלים נהנו מארוחת ערב מפנקת במיוחד בניצוחו של יואב אסא מה"דק-בר", בעין יהב ומאירוח נעים של עמוס ושולי אבירן בחאן אבירן.

ב27.5 אנו פוגשים ב"דק-בר" בעין יהב את מגדלי אזור הערבה הצפונית לערב נוסף בו נשתף את המגדלים בידע ובממצאים שנאספו מהאזור. כולם מוזמנים!

כל המידע המופיע בפרסום זה אינו מהווה ייעוץ כלשהו ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי. תנאים ונסיבות בשטחי הגידול משפיעים במידה רבה על התוצאות הסופיות של הגידול. לפיכך, זרעים גדרה לא תישא בכל אחריות לתוצאות הגידול. התמונות בפרסום זה הינן להמחשה בלבד. ט.ל.ח. כל הזכויות שמורות לזרעים גדרה בע"מ 2022 ©