תערוכת Fields of Innovation תתקיים לראשונה כאירוע וירטואלי וכולכם מוזמנים

תערוכות וכנסים מקצועיים
FOI_FBcover

תערוכת Fields of Innovation (שדות החדשנות) של חברת סינג'נטה העולמית תתקיים השנה לראשונה כאירוע וירטואלי בתאריכים 21-25 בספטמבר. במסגרת התערוכה יוצגו למשתתפים זנים חדשים ומתקדמים, פרי המחקר והפיתוח של החברה העולמית המובילה וכן יינתנו כלים יישומיים בחדשנות בחקלאות. מגדלי הירקות שישתתפו בתערוכה יזכו לערוך היכרות עם הזנים החדשניים של סינג'נטה העולמית, המנגישה לחקלאים ברחבי העולם איכויות פורצות דרך בחקלאות במטרה לסייע בהתמודדות עם אתגרים עכשוויים.

עבור התערוכה, סינג'נטה בנתה עולם דיגיטלי אשר נועד להעניק לחקלאים, אנשי מקצוע וחוקרים מרחבי העולם הזדמנות יוצאת דופן להתחבר אל המומחים הבינלאומיים של סינג׳נטה העולמית, באמצעות הדמיות תלת-ממד ייחודיות, סרטונים, מידע טכני ותקשורת בזמן אמת.

בואו לגלות כיצד מייצרים ערך באמצעות חדשנות

המחקר ופיתוח המתקדם של סינג׳נטה מביא לשוק חידושים שנועדו לענות על צרכיהם המשתנים של מגדלים וצרכנים. תכונות חדשניות, כדוגמת סבילות משופרת לחום ויעילות בקטיף, הן רק כמה מפריצות הדרך שמשתתפי תערוכת Fields of Innovation יוכלו להיחשף אליהן השנה.

השתתפו באירוע שמציב את החקלאים במרכז

חברת סינג׳נטה העולמית שמה לה למטרה לייצר שיח באמצעות קידום שותפויות ודיאלוג ברמה המקומית. השנה, על רקע חוסר הוודאות שהביאה עמה מגפת הקורונה, זוהי הזדמנות להתחבר ולתקשר באופן שלא נעשה בעבר.

התחברו לאיכות ומומחיות חסרות פשרות

בזכות המעבר לתערוכה וירטואלית תוכל החברה, גם השנה, לחלוק עם הקהילה הבינלאומית את תחומי המומחיות שלה ואת תיק המוצרים המוביל בעולם המכיל למעלה מ-2,500 זנים. אירועי Fields of Innovation ימשיכו לשמש כפורום המאפשר לבחון ולדון בשיטות העבודה הטובות ביותר ולחלוק יחד את התובנות העדכניות בתחום.

 

בסרטון: הצצה לשדות הוירטואליים של תערוכת Field of Innovation 2020

הכירו מקרוב את הזנים המובילים

כמדי שנה, גם בתצורתה הווירטואלית, תערוכת Fields of Innovation, תעניק למשתתפים את ההזדמנות לגלות את הזנים החדשניים והאיכותיים של סינג׳נטה העולמית ולהתחבר למומחים בינלאומיים בתחום. בתערוכה יוצגו חידושים המביאים ערך ממשי, ובכלל זה זנים חדשים שמחוללים שינוי בעולם האמיתי באמצעות אמינות משופרת, חיי מדף ארוכים יותר ומענה לצורכי הצרכן המשתנים.

התחקו אחר גידולים נבחרים בשדה הווירטואלי

במהלך שבוע התערוכה תתאפשר כניסת מבקרים באופן חופשי לשדה באופן וירטואלי. הכניסה לשדה תשולב בחוויית תלת-ממד, שבה יוכלו המבקרים לטייל בכל חלקיו של שדה הניסוי ולבחור בגידולים המעניינים אותם. ניתן יהיה להמשיך לחקירה מעמיקה יותר, באמצעות צפייה בסרטונים, חשיפה למאפייניהם של הזנים השונים וכן, הצגת שאלות למומחי שטח שיהיו נוכחים בזמן אמת.

קחו אתכם הביתה את המידע שמעניין אתכם

במהלך ההתקדמות במסע בין השדות משתתפים יוכלו לאסוף מידע ב-'שקית דברים טובים'. תוכן השקית יישלח במייל של המשתתף לאחר היציאה מהכנס, כך שניתן יהיה לקחת הביתה את כל המידע שנאסף.

אל תפספסו את ההזדמנות להיות נוכח בתערוכה! להרשמה מהירה לחץ כאן }}}}}

 

לחץ לרישום לתערוכת FOI 2020